Her İş Mobilya

Vestiyer

HER İŞ MOBİLYA

Evinize düzen ve şıklık katın

Vestiyer, evin girişinde veya giyinme odasında kullanılan bir mobilyadır. Genellikle kapı, çekmece ve askı kancaları gibi özellikleri içerir ve giysi, ayakkabı ve diğer aksesuarların saklanması için kullanılır.

Ahşap vestiyerler, çam, meşe, ceviz, kızılağaç ve benzeri gibi doğal ahşap malzemelerden yapılabildiği gibi, daha uygun fiyatlı MDF (Orta Yoğunluklu Lif Levhası) gibi malzemelerden de üretilebilir. 

Vestiyer üretimi, malzeme seçimine ve tasarımın karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle, kaliteli malzemeler kullanarak ve doğru bir şekilde monte ederek, dayanıklı, kullanışlı ve şık bir vestiyer elde edilebilir.

01.

Bilgi Alma

İstediğiniz hizmet ve evinizin durumu göz önüne alarak isteklerinizi öğreniyoruz. Şartlar doğrultusunda en iyi seçim yapılır.

02.

Analiz

İstediğiniz model ve tasarımı yapılır. Malzeme ve ölçü detayları konuşulur. Birebir ölçüm yapılarak hata payını en aza indiriyoruz.

03.

Uygulama

Tecrübeli kadromuz ile belirlenen zamanda uygulamaya başlıyoruz. Zamanında teslim anlayışımız ile planlı çalışıyoruz.

04.

Proje Teslimi

Uygulama bittikten sonra isteğinize göre küçük değişiklikler yaparak yüksek müşteri memnuniyetiyle proje teslimini gerçekleştiriyoruz.

Titiz İşçilik
40 Yıllık Tecrübe İle Buluştu

GALERİ