Her İş Mobilya

Giyinme Odası

HER İŞ MOBİLYA

Size özel tasarımlarımız ile kullanışlı alanlar

Giyinme odası dolabı, giyinme odası veya yatak odasında kullanılan özel bir dolaptır. Genellikle birçok askı, çekmece ve raf içerir ve giysi, ayakkabı ve diğer aksesuarların saklanması için kullanılır.

Birçok farklı malzemeden yapılabilir. Ahşap, özellikle meşe, ceviz ve çam, daha kaliteli ve dayanıklı bir seçenek olabilir. Ancak daha uygun fiyatlı MDF, suntalam gibi malzemeler de tercih edilebilir.

Giyinme odası dolabı yapımı için doğru planlama önemlidir. İlk olarak, dolabın boyutu belirlenir. Giyinme odası dolabı genellikle kişinin ölçüleri dikkate alınarak tasarlanır. Daha sonra, dolabın içinde ne kadar askı, raf ve çekmece olması gerektiği belirlenir. Kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak dolabın iç tasarımı belirlenir.

01.

Bilgi Alma

İstediğiniz hizmet ve evinizin durumu göz önüne alarak isteklerinizi öğreniyoruz. Şartlar doğrultusunda en iyi seçim yapılır.

02.

Analiz

İstediğiniz model ve tasarımı yapılır. Malzeme ve ölçü detayları konuşulur. Birebir ölçüm yapılarak hata payını en aza indiriyoruz.

03.

Uygulama

Tecrübeli kadromuz ile belirlenen zamanda uygulamaya başlıyoruz. Zamanında teslim anlayışımız ile planlı çalışıyoruz.

04.

Proje Teslimi

Uygulama bittikten sonra isteğinize göre küçük değişiklikler yaparak yüksek müşteri memnuniyetiyle proje teslimini gerçekleştiriyoruz.

Titiz İşçilik
40 Yıllık Tecrübe İle Buluştu

GALERİ