Her İş Mobilya

Dresuar

HER İŞ MOBİLYA

Seçimlerinizle evinize stil katın

Dresuar, genellikle salon, oturma odası ya da yemek odası gibi yaşam alanlarında kullanılan, üstü geniş ve çekmece ya da rafları olan dekoratif bir mobilya parçasıdır.

Dresuarlar, ahşap, cam, metal, mermer veya diğer malzemelerin bir kombinasyonundan yapılabilir. Üretim aşamasında, öncelikle dresuarın tasarımı belirlenir ve ardından malzeme seçimi yapılır. Ahşap dresuarlar için, kullanılacak ağaç türü seçilir ve kalınlığına göre kesilir. Ardından, kesilen parçaların şekli verilir ve birleştirilir. Metal veya cam malzemeler için, kesme, bükme, kaynaklama gibi işlemler gerçekleştirilir. Son olarak, dresuarın üstüne mermer ya da cam gibi bir yüzey yerleştirilebilir.

Dresuarlar, özel dekorasyon ve tasarım seçenekleri sunar. İsteğe göre, özel desen ve boyutlarda üretilebilirler. Özel işçilik ise, mobilyanın daha dayanıklı ve estetik olmasını sağlar.

01.

Bilgi Alma

İstediğiniz hizmet ve evinizin durumu göz önüne alarak isteklerinizi öğreniyoruz. Şartlar doğrultusunda en iyi seçim yapılır.

02.

Analiz

İstediğiniz model ve tasarımı yapılır. Malzeme ve ölçü detayları konuşulur. Birebir ölçüm yapılarak hata payını en aza indiriyoruz.

03.

Uygulama

Tecrübeli kadromuz ile belirlenen zamanda uygulamaya başlıyoruz. Zamanında teslim anlayışımız ile planlı çalışıyoruz.

04.

Proje Teslimi

Uygulama bittikten sonra isteğinize göre küçük değişiklikler yaparak yüksek müşteri memnuniyetiyle proje teslimini gerçekleştiriyoruz.

Titiz İşçilik
40 Yıllık Tecrübe İle Buluştu

GALERİ